Przejdź do treści

Umowa na przeprowadzkę

Koszt wykonania aktu notarialnego – co warto wiedzieć

W dzisiejszych czasach spora część społeczeństwa zmuszona jest do ciągłych przeprowadzek. Wszystko dlatego, że trudno jest nam znaleźć stałą i dobrze płatną pracę, przez co często zmieniać musimy miasto zamieszkania. Do przeprowadzek dochodzi jednak również w przypadku osób dobrze zarabiających, które mieszkanie zamieniają na większe, jak i w przypadku firm czy korporacji, które zmieniają adres swojego biura.

Z uwagi na dużą popularność tego tematu na rynku pojawiło się wiele firm przeprowadzkowych świadczących usługi przeprowadzek w Krakowie czy też w innych miastach Polski. Wiele osób decydujących się na skorzystanie z usług takich firm zastanawia się nad tym jak wygląda umowa przeprowadzki. Dziś chcemy Wam pomóc przedstawiając wzór takiej umowy, który naprowadzi Was na to, na co należy zwrócić uwagę w czasie podpisywania umowy z firmą przeprowadzkową.

Co zawiera umowa przeprowadzki?

Do pewnego schematu wszelkieg rodzaju umów z pewnością zdążyliście się już przyzwyczaić. Umowa na przeprowadzkę również ma typową budowę. Zawarte są w niej informacje odnośnie obu stron umowy, a także jej przedmiotu, którym może być przeprowadzka domu, mieszkania lub biura.

W kolejnych punktach umowy zawrzeć należy informacje dotyczące daty przeprowadzki, adresów lokali, jak również spraw związanych z ubezpieczeniem firmy przeprowadzkowej, kary za opóźnienia w realizacji przeprowadzki, braku jej realizacji lub kar za odstąpienie od umowy którejkolwiek ze stron. Kary te przeważnie wyznaczane są w wysokości jakiegoś procenta od wartości całej usługi.

Poniżej przedstawiamy Wam wzór tekiej właśnie umowy, kliajac natomiast w ten link: umowa przeprowadzki pobrać będziecie mogli wzór tego typu dokumentu w PDFie.

umowa przeprowadzki 1

umowa przeprowadzki2