Przejdź do treści

Radca prawny – Olsztyn – pewność i doświadczenie

Radca prawny – Olsztyn – pewność i doświadczenie

Kancelaria radców prawnych czy radcy prawnego to miejsce, w którym możemy uzyskać skuteczną pomoc i uniknąć wielu kłopotów na wielu obszarach związanych z prawem. Kancelaria radcy prawnego z dużym doświadczeniem i wciąż poszerzaną wiedzą to gwarancja skutecznego rozwiązania nawet najbardziej zawikłanych problemów.

Pomoc radcy prawnego jest przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Obsługa prawna przedsiębiorców oraz osób prywatnych na najwyższym poziomie to domena najlepszych radców prawnych w Olsztynie. Należy jednak pamiętać o tym, że u podłoża sukcesu prowadzonych przez kancelarię spraw leżą nie tylko wiedza i doświadczenie, ale także indywidulne podejście do klienta i traktowanie jego sprawy priorytetowo. Dlatego wybierając kompleksową obsługę prawną, warto postawić na kancelarię, która kieruje się także takimi wartościami

Kancelaria radcy prawnego – kiedy warto się do niej udać

Radca prawny to osoba, która ukończyła pięcioletnie studia prawnicze, ma tytuł magistra prawa, zdała egzamin zawodowy i odbyła trzyletnią aplikację radcowską. W jakich sprawach możemy się więc udać do kancelarii radców prawnych? Otóż np. wtedy kiedy potrzebujemy porady prawnej, musimy sporządzić jakąś umowę, chcemy uzyskać opinię prawną czy też chcemy, by ktoś profesjonalnie reprezentował nas przed różnego rodzaju urzędami czy sądami. Sprawy prowadzone przez radcę prawnego nie należą tylko do zakresu prawa cywilnego. Ale o tym już za chwilę.

Radca prawny – Olsztyn – prawo rodzinne, prawo gospodarcze i nie tylko

Radca prawny z dużą wiedzą i takim też samym doświadczeniem udziela porad prawnych z zakresu prawa administracyjnego (reprezentowanie klientów przed organami administracji publicznej), w zakresie prawa rodzinnego i w zakresie prawa cywilnego czy spadkowego. Usługi prawne dotyczą także porad i reprezentowania klientów w sprawach cywilnych.  Co ważne, profesjonalny radca prawny to taki, który wciąż pogłębia swoją wiedzę. W związku z tym skutecznie udziela pomocy także w najbardziej aktualnych sprawach dotyczących sytuacji finansowych klientów powstałych w wyniku przemian i procesów gospodarczych. Do takich należy np. udzielanie porad prawnych kredytobiorcom, którzy wzięli kredyt we frankach szwajcarskich. Dzięki fachowemu doradztwu możliwe jest między innymi: unieważnienie umowy frankowej, zwrot nadpłaconych rad czy też zwrot zapłaconych świadczeń.

Radca prawny Olsztyn to pełen zakres usług i profesjonalne oraz indywidualne podejście do klienta. Potwierdza to szereg pozytywnych opinii pozostawionych przez zadowolonych klientów.