Rusza ogólnopolski portal prawniczy Jobforlawyer.pl

Rusza ogólnopolski portal prawniczy Jobforlawyer.pl


W Polsce według statystyk Głównego Urzędu Statystycznego czynną praktykę prawniczą świadczy ok. 39 tys. adwokatów i radców prawnych. Jak widać z badań wynika, że konkurencja jest naprawdę spora. Jeżeli nie mamy ustabilizowanej pozycji na rynku, wielu lat doświadczenia, sprawdzonych kanałów informacyjnych lub po prostu wyrobionych kontaktów – to nasz terminarz ma wiele miejsc do wypełnienia, a telefon nie dzwoni tak często, jakbyśmy sobie tego życzyli.

Z drugiej strony Twój napięty grafik, ogromna ilość spotkań lub częste wyjazdy zmuszają Cię do powierzania obowiązków innym osobom. Teraz nie musisz polegać wyłącznie na kontaktach z najbliższego otoczenia lub tworzyć masę ogłoszeń na stronach dla prawników lub z substytucjami.

W myśl tych problemów postanowiliśmy stworzyć miejsce, gdzie wszystko będzie dostępne dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Nie ma tu przypadkowych osób. Możesz stworzyć profil Prawnika lub Kancelarii – wystawiać nieograniczoną ilość ogłoszeń w prosty i szybki sposób. Jobforlawyer.pl to innowacyjna platforma, która ma za zadanie w jak najszybszy sposób nadać ogłoszenie lub znaleźć je. Portal powstał, abyś mógł skontaktować się z kolegami i koleżankami nie tylko z Twojego miasta, ale i z drugiego końca Polski.

KONTAKT GENERUJE ZLECENIA

Dobrą alternatywą dla młodych adwokatów lub radców prawnych, aby zwiększyć swój dochód to przyjmowanie substytucji lub przyjmowanie zleceń na zrobienie fotokopii akt.

Niestety tutaj również powstaje problem komunikacyjny. Oprócz stałych, wyrobionych kontaktów, ciężko jest być w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze, aby ktoś potrzebował naszej pomocy odpłatnie. W myśl tych problemów postanowiliśmy stworzyć miejsce, gdzie wszystko będzie dostępne dla każdego zarejestrowanego użytkownika.

Portal ma na celu ułatwienie w znalezieniu dodatkowych zleceń jak wykonanie fotokopii dokumentów lub wystąpić jako zastępstwo procesowe. W ciągu kilku minut sam znajdziesz substytucje za siebie, gdy wypadnie ci coś pilnego. Nie trać czasu na poszukiwaniu zleceń lub wykonywaniu serii telefonów w znalezieniu odpowiedniej osoby na zastępstwo procesowe. Jobforlawyer.pl umożliwia poszerzenie horyzontów biznesowych, ułatwia komunikacje oraz pozwala zarabiać dodatkowe pieniądze.

ZLEĆ PRACĘ LUB ZNAJDŹ PRACOWNIKA

Jako Kancelaria możesz naprawdę ułatwić organizację pracy w swoim biurze. W naszym systemie każdy będzie mógł być na bieżąco ze zmianami kadrowymi / zastępstwami procesowymi lub gdy ktoś będzie potrzebował fotokopii akt. Pracownik nie będzie musiał wstawiać wielu ogłoszeń na kilka portali ogłoszeniowych – teraz wszystko będzie w jednym miejscu.

ZNAJDŹ IDEALNY LOKAL BIUROWY

Na portalu oprócz znalezienia pracy lub zlecenia zadania w formie ogłoszenia możemy wyszukać powierzchnię biurową pod wynajem dla nas lub naszej kancelarii. Oszczędźmy czas na wyszukiwaniu i oglądaniu różnych biur. Na Jobforlawyer.pl adwokaci lub kancelerie wystawiają powierzchnie biurowe dostosowane do branży prawniczej.

Stwórzmy wspólnie największy portal prawniczy w Polsce i korzystajmy z szybkich możliwości dodania ogłoszenia o pracę lub jej łatwe odnalezienie.

Dodatkowo nie musisz monitorować czy ktoś się zgłosił i odpowiedział na Twoje ogłoszenie – w jednym miejscu trafisz dokładnie do osób, które szukają zleceń tego typu. Średnio napisanie ogłoszenia o zleceniu wykonania fotokopii trwa ok. 2 minuty, a ogłoszenie o zleceniu zastępstwa ok. 5 minut.

Już dzisiaj bądź częścią najnowszego Portalu Prawniczego w Polsce. Zarejestruj się!