5 powodów, dla których warto wybrać KMHS

5 powodów, dla których warto wybrać KMHS


Kancelaria MHS to zespół radców prawnych i prawników z Rzeszowa, którzy swoim klientom oferują obsługę prawną, doradztwo w zakresie prawa, pomoc w odzyskaniu odszkodowań i wiele innych. W Rzeszowie nie brakuje kancelarii prawnych, dlatego zebraliśmy 5 powodów, dla którego warto wybrać akurat kancelarię MHS. Oto powody:

1.Mówią w czterech językach obcych

Kancelaria MHS (http://kmhs.pl/blog/adwokat-czy-radca-prawny-a-moze-doradca-podatkowy/) to zespół wybitnych specjalistów, którzy porozumiewają się biegle kilkoma językami – swoich klientów obsługują nie tylko w języku ojczystym, ale również po angielsku, niemiecku, hiszpańsku i ukraińsku. To szczególnie przydatne dla firm międzynarodowych, które zawierają umowy z kontrahentami z innych krajów.

2.Wiele specjalizacji w jednym miejscu

Wybierając KMHS korzystasz z usług wielu prawników o różnych specjalizacjach, takich jak prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo własności intelektualnej, prawo transportowe i przewozowe, prawo pracy czy odszkodowania. Dzięki temu korzystając z opieki prawnej w KMHS, otrzymujesz wszechstronną pomoc prawną.

3.Z duchem czasu

Zniesławienie w internecie, prawna strona prowadzenia sklepów internetowych, własność intelektualna i jej ochrona online – to tylko niektóre zagadnienia, które nie są obce prawnikom w KMHS. Nowoczesny biznes, prowadzony na wielu płaszczyznach, wymaga nowoczesnej opieki prawnej – rzeszowska kancelaria wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom.

4.Siedziby w dwóch miastach

Kancelaria posiada dwie siedziby – w Krakowie oraz w Rzeszowie, świadcząc usługi prawne nie tylko mieszkańcom tych dwóch miast, ale również okolicy, w szczególności w Przemyślu, Tarnowie, Krośnie, Bielsko-Białej czy w Katowicach.

5.Oferta dostosowana do potrzeb

KMHS oferuje opiekę prawną i doradztwo zarówno dla osób prywatnych, przedsiębiorców czy dużych firm i korporacji. Oferta kancelarii jest elastyczna i dopasowana do potrzeb i oczekiwań każdego podmiotu. Skontaktuj się, aby uzyskać więcej szczegółów i indywidualną ofertę skrojoną na miarę Twoich możliwości.