Przejdź do treści

Jak szybko wytrzeźwiec?

Jak szybko wytrzeźwieć?

Jeśli należysz do grona osób, które oburzą się tym, że na stronie z poradami prawnymi zamieszczona będzie porada dla osób, które zastanawiają się nad tym jak szybko wytrzeźwieć, to chcemy wyjaśnić Ci naszą rzecz. Doskonale rozumiemy, że nie jest to problem natury prawnej, aczkolwiek z doświadczenia wiemy, że wielu nas odwiedzających szukając pomysłu na rozwiązanie swoich problemów z prawem sięga po alkohol. A to im szkodzi, zwłaszcza, że czasem wypiją przed ważnym dniem, na przykład dzień przed rozprawą w sądzie.

Jeśli więc i Ty wczoraj niepotrzebnie odreagowywałeś stres i nerwy np. przed dzisiejszą rozprawą rozwodową, a teraz chcesz szybko przetrzeźwieć i doprowadzić się do porządku, to serdecznie zachęcamy Cię do zapoznania się z pozostałą częścią artykułu, która wyjaśni Ci jakimi sposobami można szybko przetrzeźwieć. Pamiętaj jednak, że żadna z poniższych metod nie usunie tajemniczym sposobem alkoholu z Twojeg organizmu, pomogą Ci one jedynie w doprowadzeniu się do stanu używalności w tym właśnie dniu.

Najskuteczniejsza będzie kroplówka

Jeśli spieszysz się na rozprawę sądową lub dostałeś wezwanie do innego organu naszego Państwa, a jesteś nietrzeźwy, to w pierwszej kolejności powinieneś rozejrzeć się wśród swoich znajomych i zastanowić się, czy ktoś z nich nie jest lekarzem lub pielęgniarką. Jeśli tak, to masz szczęście. Skontaktuj się z tą osobą i zapytaj czy byłaby ona w stanie podać Ci kroplówkę z glukozą na przetrzeźwienie. Metoda ta jest bardzo skuteczna, nawet do tego stopnia, że regularnie korzysta się z niej w szpitalach chcąc doprowadzić do stanu używalności nietrzeźwych pacjentów.

W trzeźwieniu pomoże wypicie dużej ilości płynów

Jeśli nie masz pod ręką nikogo z służby medycznej, to możesz pomyślec o innej formie przepłukania organizmu z alkoholu. Metoda ta nie jest tak skuteczna jak kroplówka, która wprowadzana jest bezpośrednio do żyły, aczkolwiek również potrafi zdziałać cuda. Otóż zachęcamy Cię do tego, abyś w cleu wytrzeźwienia wypił duże ilości płynów. Zdecydowanie najlepiej zrobisz pijąc wodę liczoną w litrach. Wiadomo, że Twój organizm nie będzie w stanie wchłonąć w krótkim czasie 2 litrów wody, ale jeśli wypijesz jej dużo, uwierz, że nieźle oczyści ona Twój organizm eliminując z niego toksyny w postaci alkoholu.

 

Dodatkowo możesz tu posilić się również Witaminą C. Okazuje się bowiem, że ten środek bardzo wzmacnia nasz organizm. Witamina C będzie potrzebna w Twoim organizmie zwłaszcza po wypiciu alkoholu, który to wypłukał z niego tę witaminę. Nie ma tu żadnego ryzyka, a masz pewność, że organizm znacznie szybciej działać, będzie silniejszy, przez co szybciej oczyści się z alkoholu.

Co do picia, to bardzo popularnym sposobem na trzeźwienie jest jeszcze wypicie szklanki wody z dwiema łyżeczkami octu. Nie brzmi to dobrze, ale jako eliksir przywracający trzeźwość jest to całkiem skuteczne. Przekonaj się sam 😉

Musisz też wiedzieć, że w celu otrzeźwienia umysłu możesz też coś zjeść, dobrym pomysłem będzie np. wybranie się do lokalu takiego jak u3 bistro, gdzie zawsze dostaniesz coś, co postawi Cię na nogi.

Chcesz wytrzeźwieć? Rusz się i wypoć alkohol!

Jeśli masz wciąż chwilę czasu, to chcemy zachęcić Cię również do wykorzystania starej metody zgodnie z którą na “nietrzeźwość i kaca najlepsza jest ciężka praca”. Uwierz, że podczas mocnego treningu, biegania, czy nawet pracy w postaci przerzucania worków z węglem mocno wypocisz swój organizm wyprowadzając z niego wraz z wodą i potem także alkohol. To świetna metoda również dlatego, że dodatkowo pobudza organizm do bardziej intensywnej pracy. Po wysiłku masz wyższe tętno, wyższe ciśnienie, przez co organizm sprawniej pracuje i łatwiej wyeliminuje alkohol, przez co nie będziesz musiał zastanawiać się dłużej nad tym jak szybko wytrzeźwieć.

Standardy: czyli zimny prysznic i gorąca kawa

Na koniec nieco standardowych metod. Czyli po pierwsze: zimny prysznic, który ostudzi Twoją głowę, wprowadzi Cię w lekki szok, a przy tym pobudzi organizm do intensywnej pracy, a także kawa, która przecież od lat znana jest jako typowy pobudzacz. Obie te metody powinny dodać Ci niezłego kopa pomagając w przetrzeźwieniu.

Mamy nadzieję, że nasze pomysły pomogą Ci w szybkim trzeźwieniu i że doprowadzisz się do ładu nie dając plamy w tym dzisiejszym dniu.

 

Exit mobile version