Przejdź do treści

Otrzymałeś sądowy nakaz zapłaty? Sprawdź, co z nim zrobić!

Otrzymałeś sądowy nakaz zapłaty? Sprawdź, co z nim zrobić!

Dzisiejsze czasy obfitują w brak możliwości uregulowania zaległych należności. Wielu konsumentów już zetknęło się z samowolnym odroczeniem dotychczas realizowanych zapał, ale również otrzymaniem sądowego nakazu zapłaty. Czym jest taki nakaz? Czy rzeczywiście musisz go respektować? A także, gdzie zgłosić się po pomoc, w odroczeniu dotychczas spłacanych długów? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć poniżej.

  • Nakaz zapłaty wydany przez sąd rejonowy
  • Pretorius Sp z o. o. – usługi branży windykacji długów
  • Twoja sprawa windykacyjna wymaga pomocy? Zgłoś się do profesjonalistów

Nakaz zapłaty wydany przez sąd rejonowy

Opisywany nakaz zapłaty to jeden ze sposób windykacji stosowany przez firmę Pretorius. Sam dokument wydawany jest przez sąd rejonowy, który nakazuje odgórnie uiszczenie należności, które dotychczas nie zostały opłacone. Cały proces odbywa się w sposób zaoczny — tzn. bez przeprowadzenia oficjalnej rozprawy sądowej.

Oczywiście podobnie, jak w innych przypadkach, jako dłużnik masz możliwość złożenia stosownego odwołania. Należy to jednak wykonać przed upłynięciem terminu przedawnienia sprawy.

Pretorius Sp z o. o. – usługi branży windykacji długów

Firma Pretorius to jedna z najbardziej znanych na rynku działalności świadczących usługi ściągania i odkupowania długów. Jak większość tego typu firm przedstawiciele kontaktują się z wierzycielami, którzy do tej pory nie spłacili należności, w celu omówienia preferencyjnych warunków spłaty. Problem pojawia się kiedy, konieczność opłacenia długów uległa przedawnieniu. W takim przypadku warto szukać rozwiązania, które pomoże ci uporać się z problemem i odsunąć powództwo firmy windykacyjnej. Jak to zrobić? Już podpowiadamy!

Twoja sprawa windykacyjna wymaga pomocy? Zgłoś się do profesjonalistów

Usługi, które obejmuje nakaz-zapłaty.pl to szeroko rozumiana pomoc w przypadku niewypłacalności konsumenckiej, upadłości, czy konieczności spłaty należności po otrzymanym wezwaniu. Poniżej znajdują się poszczególne usługi, jakimi zajmuje się firma:

  • sprzeciw od wyroku nakazującego spłatę. Tutaj warto wypełnić dołączony na stronie formularz i skorzystać z pomocy w postaci kasacji wyroku sądu rejonowego, który wydany był na rzecz firmy Pretorius. Więcej znajdziesz tutaj: https://nakaz-zaplaty.pl/baza-wiedzy/pretorius-centertel-sad-rejonowy-dla-lublina-zachod/,
  • upadłość konsumencka,
  • unieważnienie kredytu WIBOR,
  • unieważnienie kredytu we frankach szwajcarskich,
  • pomoc w napisaniu odpowiedzi na otrzymany nakaz zapłaty.

Jeśli jesteś dłużnikiem, a twoja sprawa uległa przedawnieniu skorzystaj z profesjonalnej pomocy.

Exit mobile version